1000 і 1 ніч війни. Презентація книги у Харкові

Запрошуємо на презентацію книги "1000 і 1 ніч війни" Руслана Горового, майстра пера. Його твори спонукають бачити життя, яке проживаємо зараз. 

Це не перша книга Руслана Горового, але вона близька для харків'ян, бо в ній є оповідання про хлопчика, який віддав життя щоб ми стали кращими. Історія Дані Дідіка торкає усіх. Він любив країну, вірив у зміни. 22.02.2015 Даня отримав смертельне поранення під час ходи гідності у Харкові. Ця книга присвячена йому. 

"Данька, я присвячую цю книжку про людське життя - тобі. Наглядай за нами, щоб ми не похитнулися в головний момент". 
Руслан Горовий.

Про автора:
Руслан Горовий. Письменник сучасності. Усім відомий, особливо коли мова заходить про його відомий проект "Служба розшуку дітей". Журналіст, режисер короткометражного та документального кіно, письменник, автор збірок повістей та оповідань. Його твори заходять до душі відразу, а історії, з якими знайомишся в книгах, лишаються в пам'яті назавжди. Ці історії про сьогодення, яке воно є....що ми прожили і що проживаємо зараз. Вони торкаються душі і спонукають ставати нас кращими. 

Руслан відкритий для спілкування і робить це завжди щиро. Будьте обережні, бо саме ви можете стати героєм оповідання, бо в кожній людині він бачить особистість, яка прийшла на цю землю рятувати світ.

Вхід на презентацію вільний.

Информация о мероприятии

Дата и время: 23 сент., 16:00 - 19:00

Лектор: Руслан Горовий, український журналіст, письменник

Харьков, ул. Девичья 6 Показать на карте

Хотите что-то уточнить?

Наши менеджеры ответят на любой вопрос по поводу Спалаха по телефону:

+380 (67)-010-12-02
Заказать обратный звонок
Заявка на обратный звонок

Оставьте ваш номер телефона и мы максимально оперативно с вами свяжемся.


Стесняетесь позвонить?

Тогда отправьте ваш вопрос нам на один из почтовых ящиков:

Для общих вопросов

Этот ивент в соц. сетях

МЕРОПРИЯТИЯ

У нас есть своё ивент-пространство и мы постоянно проводим образовательно-деловые мероприятия. Привозим топовых спикеров со всей Украины, а иногда и из других стран.

Если вы хотите организовать у нас свое мероприятие, то мы можем дать площадку вам в аренду или помочь организовать мероприятие совместно с вами. Для этого, пожалуйста, — заполните анкету и мы с радостью вам в этом поможем.

Снова пропустили мероприятие?

Чтобы в будущем такого не повторилось, вы можете подписаться на еженедельную рассылку мероприятий.

Выберите город

Образовательный хаб:
IT-школа:
noun-5noun-4noun-3noun-2nouni-arrowi-cofeei-parkingi-skypei-badi-wci-workplacei-kidsi-mobilei-managei-uii-frontendi-development