Open Data Challenge

Open Data Challenge наберає обертів! 

Завітайте на ідеатон в Харкові, щоб розробити свій найкращий, проривний, унікальний проект в галузі відкритих даних. Тут в товаристві цікавих однодумців ви зможете протестувати свої найшаленіші ідеї, надихнутися від ідей інших креативних учасників і зробити суттєвий крок до реалізації свого проекту.

На ідеатоні ви дізнаєтесь:
- де знайти відкриті дані для використання у вашому проекті для участі в Open Data Challenge;
- як здійснити позитивні соціальні зміни за допомогою проектів на основі відкритих даних;
- як ефективніше генерувати ідеї щодо вирішення конкретних соціальних проблем за допомогою різних інструментів - де знайти дані для свого проекту, які інструменти доступні для реалізації проектів на основі відкритих даних.

Подавайся та позмагайся за можливість отримати інвестицію в 400, 500 або 600 тисяч гривень та експертну підтримку від найкращих спеціалістів з відкритих даних для реалізації твого проекту. 

Open Data Challenge - це національний конкурс для проектів на основі відкритих даних, що вперше масштабно стартує в Україні. У рамках конкурсу ми шукаємо інноваційні, суспільно важливі проекти, що мають фантастичний бізнес потенціал.

Детальніше про проект читайте тут tapas.org.ua/challenge

Open Data Challenge створений в рамках проекту Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах за підтримкиДержавне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві з Open Data Institute (Лондон), Фонд Східна Європа та1991 Open Data Incubator.

Информация о мероприятии

Дата и время: 15 июня, 18:00 - 20:00

Харьков, ул. Девичья 6 Показать на карте

Хотите что-то уточнить?

Наши менеджеры ответят на любой вопрос по поводу Спалаха по телефону:

+380 (67)-010-12-02
Заказать обратный звонок
Заявка на обратный звонок

Оставьте ваш номер телефона и мы максимально оперативно с вами свяжемся.


Стесняетесь позвонить?

Тогда отправьте ваш вопрос нам на один из почтовых ящиков:

Для общих вопросов

Этот ивент в соц. сетях

МЕРОПРИЯТИЯ

У нас есть своё ивент-пространство и мы постоянно проводим образовательно-деловые мероприятия. Привозим топовых спикеров со всей Украины, а иногда и из других стран.

Если вы хотите организовать у нас свое мероприятие, то мы можем дать площадку вам в аренду или помочь организовать мероприятие совместно с вами. Для этого, пожалуйста, — заполните анкету и мы с радостью вам в этом поможем.

Снова пропустили мероприятие?

Чтобы в будущем такого не повторилось, вы можете подписаться на еженедельную рассылку мероприятий.

Выберите город

Образовательный хаб:
IT-школа:
noun-5noun-4noun-3noun-2nouni-arrowi-cofeei-parkingi-skypei-badi-wci-workplacei-kidsi-mobilei-managei-uii-frontendi-development