Презентація "Open Data Challenge"

Запрошуємо уже на четвертий регіональний запуск національного конкурсу IT-проектів та рішень на основі відкритих даних. 

Open Data Challenge - це визнаний міжнародний формат конкурсу для проектів на основі відкритих даних, що вперше масштабно стартує в Україні.

У рамках конкурсу ми шукаємо інноваційні, суспільно важливі проекти, що матимуть фантастичний бізнес потенціал. Адже відкриті дані мають економічну цінність, коли на основі них створюються продукти або сервіси, що допомагають вирішувати повсякденні проблеми суспільства. 

Подавайся на конкурс та позмагайся за можливість отримати інвестицію в 400, 500 або 600 тисяч гривень та експертну підтримку найкращих міжнародних спеціалістів з відкритих даних для реалізації твого проекту. Призовий фонд конкурсу: 1 500 000 гривень.

Зустрічайте наших спікерів. 
Kateryna Onyiliogwu - керівник напрямку відкритих даних проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”. Останні 2,5 роки працювала в Open Data Institute, Лондон, де заснувала та керувала кількома міжнародними проектами, в рамках програми Open Data for Development – Open Data Leaders Network, Responsive City Challenge та багато інших. Фокусувалась на створенні інновацій на основі відкритих даних, підтримувала та була ментором стартапів з ЄС та Малазії. 

Denis Gursky - засновник громадської організації SocialBoost та співзасновник 1991 Open Data Incubator. Ідеолог реформи відкритих даних. Активно займався реформою у якості громадського діяча з 2013 та через розробку порталу data.gov.ua, та продовжив у якості радника Прем'єр-міністра України з питань відкритих даних. Зробив Україну учасников International Open Data Index. Зараз займається стартапами на основі відкритих даних у сфері агро, енергетики та інфраструктури на базі інкубатор 1991. Починаючи з серії хакатонів SocialBoost, через 1991 та інші ініціативи, продовжує розвивати екосистему стартапів в Україні. 

Olexandr Popov - радник з питань інформаційних технологій у Міський інформаційний центр Харкова. 

Open Data Challenge створений в рамках проекту Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах за підтримки Державне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві з Open Data Institute (Лондон), Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.

Информация о мероприятии

Дата и время: 25 мая, 18:00 - 20:00

Лектор: Олександр Попов, Денис Гурской

Харьков, ул. Девичья 6 Показать на карте

Хотите что-то уточнить?

Наши менеджеры ответят на любой вопрос по поводу Спалаха по телефону:

+380 (67)-010-12-02
Заказать обратный звонок
Заявка на обратный звонок

Оставьте ваш номер телефона и мы максимально оперативно с вами свяжемся.


Стесняетесь позвонить?

Тогда отправьте ваш вопрос нам на один из почтовых ящиков:

Для общих вопросов

Этот ивент в соц. сетях

МЕРОПРИЯТИЯ

У нас есть своё ивент-пространство и мы постоянно проводим образовательно-деловые мероприятия. Привозим топовых спикеров со всей Украины, а иногда и из других стран.

Если вы хотите организовать у нас свое мероприятие, то мы можем дать площадку вам в аренду или помочь организовать мероприятие совместно с вами. Для этого, пожалуйста, — заполните анкету и мы с радостью вам в этом поможем.

Снова пропустили мероприятие?

Чтобы в будущем такого не повторилось, вы можете подписаться на еженедельную рассылку мероприятий.

Выберите город

Образовательный хаб:
IT-школа:
noun-5noun-4noun-3noun-2nouni-arrowi-cofeei-parkingi-skypei-badi-wci-workplacei-kidsi-mobilei-managei-uii-frontendi-development