Зустріч- бесіда "Mission possible: зацікавити корпорацію стартапом"

Маєте стартап? Отримайте можливість продавати свій продукт 26 млн потенційних клієнтів! Radar Tech за підтримки Київстар розпочав набір до Телеком-акселератору 2.0. Розшукуються перспективні стартапи для акселерації та можливого комерційного запуску в партнерстві з телеком-оператором.

27 квітня до Харкова завітають ментори проекта - Максим Бахматов та Олексій Мась. Поговоримо про те, які існують можливості для розвитку перспективних стартапів, чому корпорації підтримують інноваторів, як працюють корпоративні акселератори в України та як молодому стартапу співпрацювати з лідерами ринку. 

Максим Бахматов, член стратегічної групи Radar Tech та керуючий партнер UNIT.City, поділиться досвідом першого запуску корпоративного акселератора в Україні, розкаже, яких результатів досягла команда, на що варто звернути увагу, щоб зацікавити проектом велику компанію та узагальнить спільне і відмінності в стартапів та корпорацій.

Алексей Мась, радник президента з цифрових та інформаційних технологій Kyivstar, розповість, які проекти точно не пройдуть повз увагу корпорацій, що цінується в інноваторах найбільше і як наблизити свою мету та стати переможцем телеком-акселератора.

Після основної частини зустрічі учасники зможуть поспілкуватися зі спікерами, задати їм питання та отримати персональну консультацію щодо власного проекту.

Информация о мероприятии

Дата и время: 27 апр., 19:00 - 21:00

Лектор: Максим Бахматов, Олексій Мась

Харьков, ул. Героев Труда 7 Показать на карте

Хотите что-то уточнить?

Наши менеджеры ответят на любой вопрос по поводу Спалаха по телефону:

+380 (67)-010-12-02
Заказать обратный звонок
Заявка на обратный звонок

Оставьте ваш номер телефона и мы максимально оперативно с вами свяжемся.


Стесняетесь позвонить?

Тогда отправьте ваш вопрос нам на один из почтовых ящиков:

Для общих вопросов

Этот ивент в соц. сетях

МЕРОПРИЯТИЯ

У нас есть своё ивент-пространство и мы постоянно проводим образовательно-деловые мероприятия. Привозим топовых спикеров со всей Украины, а иногда и из других стран.

Если вы хотите организовать у нас свое мероприятие, то мы можем дать площадку вам в аренду или помочь организовать мероприятие совместно с вами. Для этого, пожалуйста, — заполните анкету и мы с радостью вам в этом поможем.

Снова пропустили мероприятие?

Чтобы в будущем такого не повторилось, вы можете подписаться на еженедельную рассылку мероприятий.

Выберите город

Образовательный хаб:
IT-школа:
noun-5noun-4noun-3noun-2nouni-arrowi-cofeei-parkingi-skypei-badi-wci-workplacei-kidsi-mobilei-managei-uii-frontendi-development