Blockchain meetup

NEM — проект який здобув визнання у світі, тепер в Україні! 21 квітня пройде перша освітня блокчейн зустріч NEM101 у м. Дніпро.

Приєднуйтесь до зустрічі та дізнавайтеся про технології одного з найуспішніших криптопроектів. NEM — це платформа інтелектуальних активів на базі блокчейн, розроблена з першої строки коду для максимальної ефективності та застосування у реальному світі. У NEM нема меж, будь-яка ідея може бути втілена за його допомогою.

ICO за 3 хвилини, мультипідписи, унікальний механізм консенсусу Proof of Importance, харвестинг замість майнінгу, жодної нової створеної монети з моменту запуску, шифровані повідомлення, система репутації Eigentrust++, приватний блокчейн Mijin для фінансових, приватних та державних установ Японії та ще безліч цікавої інформації чекає на вас.

І це ще не все!
На зустрічі ви також дізнаєтесь як заробити разом з NEM та долучитися до перетворення України за допомогою технології блокчейн, а найуважніші розділять між собою 100 токенів XEM!

Для того щоб взяти участь у челенджі та стати власником криптовалюти вам попередньо треба встановити:
1. Мобільний додаток NEM Mobile wallet - https://nem.io/downloads
2. Додаток Telegram

Вхід вільний, але лише за умови попередньої реєстрації.

Информация о мероприятии

Дата и время: 21 апр., 18:00 - 21:00

Днепр, пр. Дмитрия Яворницкого, 5 Показать на карте

Хотите что-то уточнить?

Наши менеджеры ответят на любой вопрос по поводу Спалаха по телефону:

+380 (98)-010-12-02
Заказать обратный звонок
Заявка на обратный звонок

Оставьте ваш номер телефона и мы максимально оперативно с вами свяжемся.


Стесняетесь позвонить?

Тогда отправьте ваш вопрос нам на один из почтовых ящиков:

Для общих вопросов

Этот ивент в соц. сетях

МЕРОПРИЯТИЯ

У нас есть своё ивент-пространство и мы постоянно проводим образовательно-деловые мероприятия. Привозим топовых спикеров со всей Украины, а иногда и из других стран.

Если вы хотите организовать у нас свое мероприятие, то мы можем дать площадку вам в аренду или помочь организовать мероприятие совместно с вами. Для этого, пожалуйста, — заполните анкету и мы с радостью вам в этом поможем.

Снова пропустили мероприятие?

Чтобы в будущем такого не повторилось, вы можете подписаться на еженедельную рассылку мероприятий.

Выберите город

Образовательный хаб:
IT-школа:
noun-5noun-4noun-3noun-2nouni-arrowi-cofeei-parkingi-skypei-badi-wci-workplacei-kidsi-mobilei-managei-uii-frontendi-development