Кому і навіщо стартапи. Конкурс "InnoDnipro"

З 19 березня до 30 квітня 2018 року у м. Дніпрі дано старт прийому проектів щорічного конкурсу проектів та стартапів “InnoDnipro”. 
Запрошуємо всіх зацікавлених дніпрян поспілкуватися з цього приводу.

Під час зустрічі Ви будете мати змогу дізнатися всю інформацію про нову ініціативу мерії Дніпра. На зустрічі розкажуть про умови конкурсу та етапи його проведення, про галузі та напрямки проектів, про роботу фахових експертів та Конкурсної комісії під час розгляду проектів. 

Конкурс “InnoDnipro”

Прийом проектів буде відбуватись у вигляді аплікаційної форми на сайті dniprorada.gov.ua, де створено спеціальну сторінку присвячену конкурсу, за посиланням - https://dniprorada.gov.ua/uk/page/schorichnij-konkurs-proektiv-ta-startapiv-innodnipro.
Даний конкурс є процесом відбору найкращих проектів та ініціатив інноваційного спрямування у м. Дніпрі на конкурсній основі. 

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду, на ці цілі у міському бюджеті передбачено 500 тис. грн.

Учасником конкурсу може бути фізична особа або група осіб (проектна команда), юридична особа, яка подала проектну заявку на участь у Конкурсі. 

Мета конкурсу — виявлення талановитих розробників, сприяння їх професійному росту, популяризація винахідницької та підприємницької ініціатив у перспективних напрямках кращих інноваційних рішень у місті Дніпрі. 

Конкурсний проект повинен мати потенціал практичного застосування та охоплювати одну або декілька галузей, спрямованих на інноваційний розвиток міського середовища та популяризацію креативної творчості, а саме:
- освоєння нових технологій транспортування енергії, впровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії;
- освоєння нових технологій високотехнологічного розвитку транспортної системи, ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування; 
- освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх оброблення і з'єднання, створення індустрії наноматеріалів і нанотехнологій;
- упровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики, ветеринарної медицини;
- широке застосування технологій більш чистого виробництва, охорони навколишнього природного середовища, поводження з відходами (у тому числі — матеріалами техногенного походження);
- розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
- упровадження соціальних інновацій — нових ідей, стратегій, інноваційних підходів та / або технологій в системі освіти, охорони здоров'я, суспільних комунікаціях.

Вхід на зустріч вільний.
Реєстрація обов'язкова.

Информация о мероприятии

Дата и время: 27 марта, 19:00 - 21:00

Днепр, пр. Дмитрия Яворницкого, 5 Показать на карте

Хотите что-то уточнить?

Наши менеджеры ответят на любой вопрос по поводу Спалаха по телефону:

+380 (98)-010-12-02
Заказать обратный звонок
Заявка на обратный звонок

Оставьте ваш номер телефона и мы максимально оперативно с вами свяжемся.


Стесняетесь позвонить?

Тогда отправьте ваш вопрос нам на один из почтовых ящиков:

Для общих вопросов

Этот ивент в соц. сетях

МЕРОПРИЯТИЯ

У нас есть своё ивент-пространство и мы постоянно проводим образовательно-деловые мероприятия. Привозим топовых спикеров со всей Украины, а иногда и из других стран.

Если вы хотите организовать у нас свое мероприятие, то мы можем дать площадку вам в аренду или помочь организовать мероприятие совместно с вами. Для этого, пожалуйста, — заполните анкету и мы с радостью вам в этом поможем.

Снова пропустили мероприятие?

Чтобы в будущем такого не повторилось, вы можете подписаться на еженедельную рассылку мероприятий.

Выберите город

Образовательный хаб:
IT-школа:
noun-5noun-4noun-3noun-2nouni-arrowi-cofeei-parkingi-skypei-badi-wci-workplacei-kidsi-mobilei-managei-uii-frontendi-development