Компетенції <без> майбутнього. Зустріч з Т. Миловановим

Нинішнім студентам від 18 до 25 років. Це дуже короткий термін для історії, але за цей час відбулися величезні зміни. Світ, в якому вони народилися, і в якому живуть зараз, зовсім різні. Тоді студенти зберігали важливі файли на дискетах об'ємом 1,44 МВ, квитки на поїзд купували виключно в касах і ділилися одне з одним фільмами на дисках. Автомобілі без водіїв, 3D принтери та штучний інтелект – це були речі зі, здавалося, далеко майбутнього. Але за двадцять років вони стали реальністю. В наступні двадцять років, коли нинішнім студентам буде близько сорока, світ знову буде іншим. 

Чи знаєте ви, чим ви будете займатися в цьому новому світі? Можливо, професії, якою ви буде займатися, зараз ще не існує, як двадцять років тому не існувало кіберполіцейських і SMM-менеджерів, але готуватися до цієї роботи вам потрібно зараз. 

Що вчити, у які навички інвестувати? Як стати потрібним фахівцем у цифровому світі? Будемо говорити про це на зустрічі-дискусії з Тимофієм Миловановим. Він є професором економіки в Університеті Піттсбурга, почесним президентом Київської школи економіки, заступником голови Ради Національного банку України. Тимофій Милованов отримав PhD з економіки в Університеті Вісконсин-Медісон, викладав в Університеті Бонна, Університеті штату Пенсильванія, Пенсильванському університеті та Університеті Піттсбурга. Дослідження Тимофія в галузі теорії ігор, теорії контрактів та інституційного дизайну були опубліковані в провідних міжнародних наукових журналах, таких як “Review of Economic Studies” та “Journal of Economic Theory”. 

Партнер події - AIESEC Ukraine, Молодіжний рух лідерів.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Информация о мероприятии

Дата и время: 16 нояб., 17:00 - 19:00

Лектор: Тимофій Милованов - заступник голови Ради Національного банку України

Днепр, пр. Дмитрия Яворницкого, 5 Показать на карте

Хотите что-то уточнить?

Наши менеджеры ответят на любой вопрос по поводу Спалаха по телефону:

+380 (98)-010-12-02
Заказать обратный звонок
Заявка на обратный звонок

Оставьте ваш номер телефона и мы максимально оперативно с вами свяжемся.


Стесняетесь позвонить?

Тогда отправьте ваш вопрос нам на один из почтовых ящиков:

Для общих вопросов

Этот ивент в соц. сетях

МЕРОПРИЯТИЯ

У нас есть своё ивент-пространство и мы постоянно проводим образовательно-деловые мероприятия. Привозим топовых спикеров со всей Украины, а иногда и из других стран.

Если вы хотите организовать у нас свое мероприятие, то мы можем дать площадку вам в аренду или помочь организовать мероприятие совместно с вами. Для этого, пожалуйста, — заполните анкету и мы с радостью вам в этом поможем.

Снова пропустили мероприятие?

Чтобы в будущем такого не повторилось, вы можете подписаться на еженедельную рассылку мероприятий.

Выберите город

Образовательный хаб:
IT-школа:
noun-5noun-4noun-3noun-2nouni-arrowi-cofeei-parkingi-skypei-badi-wci-workplacei-kidsi-mobilei-managei-uii-frontendi-development