Презентація книги "Місто стартапів"

Запрошуємо вас 28 лютого 2017 року відвідати презентацію книги «Місто Стартапів: шлях до клубу європейських стартап-столиць», де буде презентований досвід Нідерландів у розвитку економіки стартапів, а також досягнення ініціатив, що підтримують розвиток стартап-екосистеми в Україні. Книгу презентує один з її авторів - координатор української мережі енергетичних інновацій Greencubator Роман Зінченко.

Зустріч відбудеться за підтримки #it_dnipro_community

«Місто Стартапів» - це методологія побудови середовища (екосистеми) для розвитку стартапів та розкриття підприємницьких талантів в місті, написана на основі власного досвіду засновником StartupAmsterdam. Книжку переклала і видала громадська організація Greencubator (www.greencubator.info) - громадська організація, яка ставить собі за мету розвиток енергетичного підприємства і екосистеми для зеленої економіки та енергостартапів за підтримки Wester NIS Enterprise Fund та народного депутата Ярослава Маркевича. Книжка буде корисна представникам міської влади, стартап-спільноті, хабам, бізнес-інкубаторам, акселераторам, університетам.

«Стартап-місто – це не лише місто стартапів. Це місто інвесторів, університетів, технологічних компаній. Говорячи про Амстердам як місто стартапів, ми говоримо про усіх цих гравців. Тому, розробляючи програму розвитку стартап-міста, ми мусимо говорити про створення екосистеми», – сказав один з авторів книги Рубен Ньювенхайс під час свого виступу на Міжнародному конгресі мерів у Києві.

Участь безкоштовна.

Информация о мероприятии

Дата и время: 28 февр., 15:00 - 18:00

Лектор: Роман Зінченко, координатор української мережі енергетичних інновацій Greencubator.

Днепр, пр. Дмитрия Яворницкого, 5 Показать на карте

Хотите что-то уточнить?

Наши менеджеры ответят на любой вопрос по поводу Спалаха по телефону:

+380 (98) 01-01-202
Заказать обратный звонок
Заявка на обратный звонок

Оставьте ваш номер телефона и мы максимально оперативно с вами свяжемся.


Стесняетесь позвонить?

Тогда отправьте ваш вопрос нам на один из почтовых ящиков:

Для общих вопросов

Этот ивент в соц. сетях

МЕРОПРИЯТИЯ

У нас есть своё ивент-пространство и мы постоянно проводим образовательно-деловые мероприятия. Привозим топовых спикеров со всей Украины, а иногда и из других стран.

Если вы хотите организовать у нас свое мероприятие, то мы можем дать площадку вам в аренду или помочь организовать мероприятие совместно с вами. Для этого, пожалуйста, — заполните анкету и мы с радостью вам в этом поможем.

Снова пропустили мероприятие?

Чтобы в будущем такого не повторилось, вы можете подписаться на еженедельную рассылку мероприятий.

Выберите город

Образовательный хаб:
IT-школа:
noun-5noun-4noun-3noun-2nouni-arrowi-cofeei-parkingi-skypei-badi-wci-workplacei-kidsi-mobilei-managei-uii-frontendi-development